عکاسان حرفه‌ای خانم و آقای آسمان در طول یک دهه اخیر با تجربه عکاسی از بیش از سی هزار کودک در سنین مختلف، بیشترین شناخت را برای ارتباط با کودکان دارند. از هر خانواده، طی دو و نیم ساعت زمان اختصاصی، عکاسان ما تصاویری چشم نواز و دلنشین را از آن‌ها ثبت می‌کنند تا آنها با دیدن این تصاویر در گذر زمان، همچنان لبخند بر لبان‌شان سبز شود.

تجربه ده سال عکاسی از بیش از سی هزار کودک در سنین مختلف در آتلیه عکاسی کودک آسمان

تجربه ده سال عکاسی از بیش از سی هزار کودک در سنین مختلف در آتلیه عکاسی کودک آسمان

عکاسان حرفه‌ای خانم و آقای آسمان در طول این ده سال عکاسی از سی هزار کودک در سنین مختلف، بیشترین شناخت را برای ارتباط با کودکان دارند. در کنار هر خانواده، طی دو و نیم ساعت زمان اختصاصی، عکاسان ما تصاویری چشم نواز و دلنشین را از آن‌ها ثبت می­کنند تا بعد از سال‌ها با دیدن این تصاویر همچنان لبخند بر لبان‌شان سبز شود.

دو سالن اختصاصی کودک

آتلیه کودک آسمان دارای دو سالن اختصاصی برای عکاسی از کودکان چند ماهه تا 2 ساله و کودکان بالای دوسال است. این سالن­ ها با فضایی پاکیزه، شرایطی ایده­ آل برای حضور کودکان پر انرژی و بازیگوش شما را فراهم می­ کنند. در هر یک از سالن‌ها وسایل استفاده شده در هر نوبت عکاسی و پس از هربار استفاده، به طور کامل نظافت و استریل می‌شوند.

زمان اختصاصی 2 ساعت و نیم برای عکاسی از هر کودک

برخی اوقات خانواده ها نگران عدم همکاری کودک در سالن عکاسی و کمبود وقت برای عکاسی هستند. آتلیه آسمان به‌دلیل غیر قابل پیش‌بینی نبودن هر کودک و احتمال بی قراری آنها، زمانی سه ساعته را در اختیار هر خانواده قرار می‌دهد تا در زمان کافی و به دور از هرگونه استرس، خاطراتی خوب از حضورشان در آتلیه را تجربه کنند.

خلاقیت بالا در کادربندی و ژست عکاسی کودک

عکاسان ما با ثبت تصاویر متنوع و زیبا، در کادرها و قاب‌های خلاقانه، از تصاویر نمای باز تا پرتره‌های بسته، صفحات آلبوم عکس کودکان شما را یکی‌یکی پر می‌کنند. تنوعی از کادرها، ژست­ها، دکورها، اشک­ها، لبخندها، شیطنت‌ها و بسیاری لحظه‌های ماندگار دیگر و تصاویری که خیلی از اوقات با ادیت های به خصوص طراحان آسمان، جلوه ای بدیع پیدا می کنند.

حضور همزمان دو عکاس حرفه ­ای، با حوصله و با تجربه

در هر نوبت عکاسی و در هر سالن، هم‌زمان دو عکاس با تجربه و پرانرژی خانم و آقا از خانواده‌های گرامی و کوچولوهای قشنگ‌شان عکاسی می­ کنند. سرعت عمل بالا در عین دقت، از ویژگی­ های بارز عکاسان توانمند آسمان است که ضمن دقت در تمامی مسائل فنی، نورپردازی و کادربندی، بدون این‌ که لحظه ­ای از دیدشان پنهان بماند، می توانند لحظات جذابی را از کودکان مختلف شکار کنند. همچنین باید گفت که از دیگر شاخصه های بارز عکاسان آسمان، علاقه فراوان آنها به کودک و تجربه بالا در ارتباط با آنها است.

تنوع بالای دکور متناسب با سنین مختلف در عکاسی کودک

در آتلیه کودک آسمان از هر کودک در نماهای ساده و یا در دکورهای چیدمان شده که توسط تیم هنری و خود عکاسان طراحی شده، عکاسی می‌شود و هر خانواده می‌تواند پیش از عکاسی دکورهای مد نظر خود را از میان چند صد نمونه انتخاب کند. دکورهای گوناگون مانند جشن تولد، میزانسن­ های زیبا برای مناسبت‌های خاص، دکورهای ساده، مینیمال و تنوع بالایی از دکورهای زیبا و جذاب دیگر که متناسب با سن به‌خصوص هرکودک طراحی و اجرا شده است.

استفاده از تجهیزات نورپردازی سریع و ایمن

شکار هر لحظه و از دست ندادن لحظه‌های خاص در عکاسی، نیازمند عکاس و ابزار حرفه‌ای است. عکاسان ما با استفاده از فلاش‌های D1 Air Profoto که سرعت شارژ بسیار بالایی دارند، هیچ لحظه ه­ای را از دست نمی ­دهند. این فلاش که یکی از برترین برندهای حال حاضر صنعت عکاسی استودیویی به حساب می­ آید، داری فیلتری ایمن در خروجی نور است که با کمک  سافت باکس­ های بزرگ، نوری بسیار نرم و خالی از طیف فرابنفش را برای عکاسی در اختیار ما می­ گذارد که با هر مقیاسی برای کودکان ما کاملا ایمن هستند.