عکاسی از نوزادان، به دلیل شرایط ویژه ­ای که دارند، نیازمند مهارت بالایی است. تجربه زیاد و آگاهی از شرایط و حساسیت‌های نوزادان که توسط کادر آسمان در طول سالها فعالیت مستمر و حرفه ای کسب شده، توانسته است اعتماد شمار زیادی از خانواده­ های عزیز را به خود جلب کند. همه‌ی مادران در هفته‌های آخر بارداری به دنبال آتلیه‌ای مناسب برای عکاسی از نوزاد خود می‌­گردند و به حتم سوالات بسیاری ذهن‌شان را مشغول می‌کند. ما در این بخش قدم به قدم به شما توضیح خواهیم داد که چرا آتلیه عکس نوزاد آسمان خود را لایق میزبانی از خوانواده ­های می­ داند.

تجربه زیاد و آگاهی از شرایط و حساسیت‌های کار با نوزاد که طی بیش از یک دهه توسط کادر آسمان کسب شده است، توانسته اعتماد شمار زیادی از خانواده­ های عزیز را جلب کند

تجربه زیاد و آگاهی از شرایط و حساسیت‌های نوزادان که توسط کادر آسمان طی یک دهه اخیر کسب شده است، توانسته اعتماد شمار زیادی از خانواده­های عزیز را به خود جلب کند

عکاسی از نوزادان، به دلیل شرایط ویژه­ای که آنها دارند، نیازمند مهارت بالایی است. تجربه زیاد و آگاهی از شرایط و حساسیت‌های نوزادان که توسط کادر آسمان طی یک دهه اخیر کسب شده است، توانسته اعتماد شمار زیادی از خانواده­های عزیز را به خود جلب کند. همه‌ی مادران در هفته‌های آخر بارداری به دنبال آتلیه‌ای مناسب برای عکاسی از نوزاد خود می‌­گردند و به یقین سوالات بسیاری ذهن‌شان را مشغول می‌کند. ما در این بخش قدم به قدم به شما توضیح خواهیم داد که چرا آتلیه آسمان خود را لایق میزبانی از خوانواده­های عزیز و فرشتگان کوچک‌شان می­داند.

سالن اختصاصی برای عکاسی از نوزاد

آتلیه آسمان در سالن تخصصی عکاسی نوزاد خود، فضایی با دمای مناسب (گرم و مطبوع)، پاکیزه و تمیز شرایط ایده ­آلی را برای حضور کوچولوهای دلبند شما فراهم کرده است. در هر سالن وسایل استفاده شده در هر نوبت عکاسی و پس از هربار استفاده به طور کامل نظافت و استریل می شوند.

زمان اختصاصی 3 ساعته برای عکاسی از هر نوزاد

آتلیه آسمان به‌دلیل غیر قابل پیش‌بینی بودن هر نوزاد و احتمال نخوابیدن و بی‌قراری آن‌ها، زمانی سه ساعته را در اختیار هرخانواده قرار می‌دهد تا در زمان کافی و فضایی به دور از استرس، عکس­ها و خاطره ­های خوبی از زمان حضورشان در آتلیه داشته باشند.

عکاسان حرفه­ ای، آموزش دیده و با تجربه عکاسی نوزاد

عکاسان نوزادی ما با شناخت کامل آناتومی بدن این فرشتگان کوچک، فرم دهی­ به آنها را به شکلی انجام می­ دهند که در کنار ثبت تصاویر زیبا، خیال خانواده­ از آسایش نوزاد دلبندشان آسوده باشد و همچنین آنها آرام کردن و خواباندن نوزادان را با تجربه بالای خود، کاملا به عهده می گیرند.

تنوع بالای المان‌های دکوری و اکسسوری عکاسی نوزاد

ترکیب‌بندی رنگ و استفاده از المان­های مینیمال با تنوع زیاد می­تواند تصاویری مینیمال، زیبا و دلنشین را ایجاد کند. پارچه­های قنداق استریل و بهداشتی با تنوع بالا در رنگ‌ها و بافت های متفاوت و همینطور انواع پاپوش، کلاه و دامن­های دست دوز برای عکاسی مورد استفاده قرار می­گیرد.

دقت در ترکبب‌بندی و تنوع بالای فرم در آتلیه نوزادی

عکاسی نوزادی عموما به‌دلیل کوچک بودن نوزاد و برای توجه بیشتر عکس بر این فرشته های کوچک، دقت بیشتر ما به نوع قرارگیری و فرم نوزاد است و عکاسان ما با تهیه کادرهای مختلف با خلاقیت بالا در ترکیب­بندی هرعکس، تصاویری دلنشین و ناب را از فرشته­های شیرین شما به تصویر می­کشند.

استفاده از تجهیزات نورپردازی ایمن برای عکاسی نوزاد

آتلیه ما برای عکاسی نوزاد از فلاش­های برند Profoto استفاده می کند، که یکی از برترین برندهای صنعت عکاسی استودیویی به حساب می­ آید که داری فیلتری ایمن در خروجی نور است. همچنین با استفاده از سافت باکس ­های بزرگ، نوری بسیار نرم و خالی از طیف فرابنفش را برای عکاسی در اختیار ما می­ گذارد که با هر قیاسی کاملا برای نوزادان ایمن است.