آتلیه عکاسی کودک آسمان یکی از با سابقه‌ترین آتلیه‌های عکاسی کودک در ایران است که درخشیدن نام آسمان در میان سایر فعالان در این عرصه حاصل سالیان سال تجربه در زمینه عکاسی و فیلم برداری حرفه‌ای در استودیو، فضای باز و منزل است. ادعایمان بر آن است که به گستردگی خدماتی که ارائه میدهیم (همزمانی ثبت لحظات در سه سالن مجزای عکاسی در آتلیه و به موازات آن عکاسی در فضای باز و منزل) حرفه‌ای هستیم. این امر میسر نیست مگر با به خدمت گیری کادری مجرب متشکل از هنرمندان خانم و آقا در زمینه عکاسی، ادیت، طراحی دکور و همچنین در اختیار داشتن تجهیزات به روز عکاسی، نورپردازی و ادیت در این حرفه هنری و در نهایت بهترین کیفیت چاپ با همکاری مجهزترین لابراتوآر ایران است.

با این تعاریف میخواهیم منتخب شما برای ثبت لحظاتی زیبا، بیاد ماندنی و تکرار نشدنی از فرزندانتان باشیم و اگر مفتخریم که انتخاب شما باشیم دوست داریم شما این نکات را بدانید که این مجموعه با ۴۵ نفر پرسنل در سه تیم کاری مختلف (اداری، عکاسی و ادیت) در تمامی روزهای هفته در تایم‌هایی اختصاصی، بدون دریافت هیچ وجهی به عنوان ورودیه و همچنین بدون محدودیتی در انتخاب عکس آماده خدمتگزاری به شما خانواه‌های محترم میباشد.

عکاسی از کودکان نیازمند شناخت روحیات، عادات و توجه به خصوصیات رشد آنها در سالهای نخست زندگیشان است که همراه با صبر و حوصله فراوان میسر میشود. حرفه‌ای بودن در شکار لحظه‌ها مکمل نگاه جستجوگر عکاسان آسمان در پس کادر دوربین توانمندی آنها در ثبت زیبایی‌های ناب کودک شماست که در نهایت بهترین هدیه را برای آینده از این لحظات به جای خواهد گذاشت.