لباس بارداری برای آتلیه عکاسی

تبریک می‌گوییم، شما مجموعه زیبایی از شادی و خوشبختی را درون خود دارید و می‌خواهید این لحظه دلچسب را ثبت نمایید. اولین گزینه اقدام شما برای یافتن لباس بارداری برای آتلیه عکاسی است. از طرفی مطمئنا به دلیل وجود تمام علائم دوران بارداری از جمله حالت تهوع، سرگیجه و … در شرایط سختی قرار دارید. فکر کنید علاوه بر این شرایط درباره انتخاب لباس مناسب برای عکاسی نیز نگران باشید. اگرچه انتخاب‌های زیادی خواهید داشت اما با چالش زیادی همراه می‌شوید. ما در ادامه هرآنچه که باید درباره آتلیه بارداری، عکاسی بارداری و انتخاب لباس بارداری برای آتلیه را بدانید، در اختیارتان قرار می‌دهیم.

مدل‌های مناسب برای لباس بارداری برای آتلیه و ترکیب رنگ آنها

مدل‌های مناسب برای لباس بارداری برای آتلیه و ترکیب رنگ آنها - لباس بارداری برای آتلیه عکاسی

لباس بارداری برای عکاسی دارای مدل‌ها و رنگ‌های متنوعی هستند. برای داشتن عکسی بی‌نظیر انتخاب بهترین لباس متناسب با رنگ پوست، قد و سایز‌تان بسیار اهمیت دارد. در ادامه چند مدل لباس بارداری را معرفی می‌کنیم.

لباس‌های آستین بلند و تمام قد

از آنجایی که در دوران بارداری خانم‌ها دچار اضافه وزن می‌شوند، استفاده از لباس‌های آستین بلند و تمام قد، بازوهای آنها را می‌پوشاند و مقدار اضافه وزن را کمتر نشان می‌دهد.

لباس‌های دارای شکاف

استفاده از لباس‌های دارای شکاف به شما امکان می‌دهد که به دلخواه خود قسمتی از بدن را نمایان یا پنهان کنید. همچنین می‌توانید لباس را کمی آزادتر کنید. همه چیز به سلیقه شما بستگی دارد.

کراپ تاپ با آستین بلند

اگر به دنبال مدل لباسی هستید که عکس‌های زیبایی از برجستگی‌های شکم خود داشته باشد، تاپ کراپ برای این کار عالی است. در بالا درباره بازوها صحبت کردیم، پس ممکن است شما به لباسی آستین بلند و نیم تنه نیاز داشته باشید. می‌توانید کراپ تاپ را با لباس زیر یا کراپ تاپ را با دامن/شلوار جین بپوشید. هر دو ترکیب عالی هستند. هدف اصلی نشان دادن شکم برهنه است.

لباس‌های بلند

این لباس برای عکاسی در حالت ایستاده و دراز کشیده مناسب است. می‌توانید هر قسمت از بدن خود را پنهان کنید یا نیمه برهنه باشید.

ترکیب رنگ

ترکیب رنگ - لباس بارداری برای آتلیه

ترکیب رنگ برای عکس‌های دو نفره اهمیت بیشتری دارد. بهتر است همسر فرد لباس‌های کاملا یک رنگ بپوشند، به عبارت دیگر هیچ خطی یا برند بزرگی روی لباس نباشد. برند کوچک خوب است. اما برند بسیار جلب توجه می‌کند.

برای مثال اگر مدل لباسی صورتی روشن پوشیده باشد، نیاز نیست همسر لباس قرمز یا نارنجی رنگ داشته باشد.

اگر مدل نیمه برهنه است، همسر باید مشکی یا خاکستری بپوشد. شلوار جین آبی خوب است اما تاپ مشکی یا خاکستری بهتر می‌باشد. اگر مدل لباس زیر سفید پوشیده باشد، بهتر است همسر تی شرت سفید یا سیاه بپوشد.

برای عکاسی‌ در محیط باز رنگ‌های خاکستری، قهوه‌ای، سبز بهتر است.

رنگ‌های یکدست عالی هستند. تصمیم بگیرید که آیا تمایل دارید عکس‌هایی با پس زمینه تیره یا روشن داشته باشید و سپس تناژ لباس را متناسب با آن انتخاب کنید.

نکاتی در مورد انتخاب لباس برای آتلیه بارداری

نکاتی در مورد انتخاب لباس برای آتلیه بارداری - لباس بارداری برای آتلیه عکاسی

عکاسی در دوران بارداری بسیار هیجان انگیز است، زیرا باعث افزایش اعتماد به نفس و احساس زیبایی در زنان باردارمی‌شود. در اینجا برخی از نکات در مورد انتخاب لباس بارداری برای آتلیه ذکر شده است:

  • لباس‌های سبک و راحت انتخاب کنید. از پوشیدن لباس‌های بسیار تنگ و محکم اجتناب نمایید.
  • می‌توانید از لباس‌های سنتی متناسب با ظاهر، استایل و بودجه شما باشد.
  • بهتر است لباس‌های ساده بپوشید اما در مورد آن اطمینان داشته باشید.
  • لباسی بپوشید که از شکم شما محافظت کند.

عوامل موثر در انتخاب لباس بارداری

عوامل موثر در انتخاب لباس بارداری - لباس بارداری برای آتلیه

با توجه به سبک زندگی، بودجه و غیره، لباس‌ بارداری انتخاب نمایید. یکی از مهمترین عوامل هنگام انتخاب لباس بارداری، میزان راحتی شما هنگام پوشیدن آن است. اما به طور کلی باید به موارد زیر توجه کنید:

  • در بین انواع پارچه‌ها، هیچ پارچه‌ای به اندازه پنبه راحت نیست. پنبه سبک و تنفس پذیر است و بهترین انتخاب برای دوران بارداری و جلسات عکاسی است.
  • لباس‌هایی مانند پیراهن، دامن‌های بلند، لباس‌های گشاد و بلند برای دوران بارداری عالی هستند. می‌توانید از لباس‌های بلند مخصوص بارداری استفاده کنید.
  • اغلب زنان باردار در قسمت رون دچار اضافه وزن می‌شوند. در نتیجه پوشیدن شلوار تنگ ممکن است باعث کبودی شود. برای جلوگیری از این اتفاق، باید لباس‌های بادی بپوشید که ران‌ها تحت فشار نباشند.
  • برای کنترل تعریق و التهاب پوستی لباس‌های نخی بپوشید.
  • در دوران بارداری پوشیدن هر لباسی که به شکم فشار وارد نکند، مناسب است.
  • وقتی در خانه هستید لباس خواب بپوشید.

لباس خانواده برای عکاسی بارداری

لباس خانواده برای عکاسی بارداری - لباس بارداری برای آتلیه

هنگام عکاسی با خانواده دوست دارید با یکدیگر ست کنید، این کار را انجام دهید اما درست شبیه هم لباس نپوشید. بهتر است آقایان شلوار جین یا شلوار خاکی یا لباس تیره دیگری بپوشند. پیراهن‌های نرم (کش‌سان نباشد) و سفید توصیه می‌شوند. پنبه و کتان هر دو انتخاب فوق العاده‌ای هستند. می‌توانید از یک تی شرت معمولی، سفید و/یا یقه خدمه سیاه نیز استفاده کنید.

رنگهای تیره و مات مانند مشکی، قهوه‌ای تیره، آبی سرمه‌ای و خاکستری زغالی عالی هستند. پیراهن را زیر یک ژاکت یا کت با یقه خدمه یا V بپوشید.

راحتی و تناسب لباس بارداری

راحتی و تناسب لباس بارداری - لباس بارداری برای آتلیه

بدون هیچ تردیدی راحتی و تناسب یکی از دلایل اصلی انتخاب لباس بارداری است. انتخاب لباس بارداری راحت فقط برای آرامش مادر و نوزاد نیست بلکه روشی برای ممانعت از برخی خطرات و ایمن ماندن مادر و فرزند است. راحتی لباس بیشترین اهمیت را دارد. اگرچه مدل لباس مهم است اما فراموش نکنید که سلامتی شما و نوزاد شما با اهمیت‌تر است. دور کمر شلوار بارداری باید گشاد و کش دار باشد و مانع حرکت نوزاد و همچنین مانع جریان خون به معده نشود.

نتیجه گیری

اگرچه هنگام انتخاب لباس بارداری برای عکاسی گزینه‌های انتخابی زیادی خواهید داشت. اما باید به چند نکته توجه کنید. باید مطمئن شوید که لباس انتخابی متناسب با رنگ پوست و اندام شماست یا خیر. علاوه بر این عوامل دیگر مانند ترکیب رنگ، مدل، جنس لباس و … را باید در نظر بگیرید. ثبت بهترین لحظه زندگی ارزش این چالش‌ها را دارد. ما در آتلیه بارداری به لحظات ناب زندگیتان جان می‌بخشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت ما به آدرس studio-sky.com مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *