گاهی ممکن است خانواده­ های عزیز به هر دلیلی امکان حضور در آتلیه و فضای‌باز را نداشته باشند و ترجیح­شان بر این باشد که عکاسی از آن‌ها در منزل یا باغ شخصی خودشان انجام شود. عکاسی در منزل یکی از خدمات ویژه مجموعه ما به حساب می‌آید زیرا نه تنها با حذف رفت و آمد باعث آرامش بیشتر خانواده‌ها در  زمان عکاسی می‌شود بلکه برای افرادی که بر این باورند که فرزندشان در محیط خانه برای عکاسی راحت‌تر است و همکاری بیشتری می کند، شرایط ایده‌آلی را فراهم می‌سازد.

عکاسان با تجربه­ آسمان با تجهیزات پرتابل حرفه­ ای نورپردازی و عکاسی 3 ساعت زمان مفید را در اختیار خانواده ها می­ گذارند تا تصاویری ماندگار از کودک در محل تولد و رشدش ثبت شود.

تجربه ده سال عکاسی از بیش از سی هزار کودک در سنین مختلف در آتلیه عکاسی کودک آسمان

گاهی ممکن است خانواده­های عزیز به هر دلیلی امکان حضور در آتلیه و فضای‌باز را نداشته باشند و ترجیح­شان بر این باشد که عکاسی از آن‌ها در منزل و یا باغ شخصی خودشان انجام شود. عکاسی در منزل یکی از خدمات ویژه مجموعه به حساب می‌آید زیرا نه تنها با حذف رفت و آمد خانواده‌ها باعث آرامش در طول زمان عکاسی می‌شود بلکه برای افرادی که بر این باورند که فرزندشان در محیط خانه راحت‌تر و طبیعی‌تر رفتار می‌کند شرایط ایده‌آلی را فراهم می‌سازد.

3 ساعت عکاسی در فضای امن خانه شما

عکاسان با تجربه­ ی خانم و آقای آسمان با تجهیزات پرتابل حرفه­ ای نورپردازی و عکاسی، در زمانی مشخص در منزل خانواده­ای محترم حاضر خواهند بود و 3 ساعت زمان مفید را در اختیار آن‌ها می ­گذارند تا تصاویری ماندگار از کودک در محل تولد و رشدش ثبت شود. برخی از وسایل دکوری عکاسی از نوزاد و کودک در آتلیه، عینا برای عکاس در منزل، به خواست خانواده ها قابل استفاده خواهد بود. ولی هدف گذاری اصلی ما عکاسی در فضای زندگی و استفاده و از وسایل خود آنها است.

عکاسی سبک زندگی یا لایف استایل

عکاسی در منزل عکاسی از فضای منزل نیست بلکه نقش اصلی را کودک و خانواده بازی می ­کنند که به اصطلاح به عکاسی سبک زندگی یا لایف استایل، شناخته می‌شود. در عکاسی منزل در برخی فضاها مانند اتاق خواب، فضای پذیرایی، بالکن، حیاط و روف گاردن  با استفاده از برخی المان‌های داخل منزل مانند پنجره، مبلمان و بسیاری المان‌های دکوری دیگر، عکس‌های جذابی به تصویر کشیده می‌شود. عکاسان ما با ثبت تصاویری زیبا، با ترکیب بندی­های اصولی و خلاقانه، خانواده را در قاب­ هایی متنوع از فضای منزل‌شان عکاسی می­ کنند.

تجربه بالا در عکاسی کودک و نوزاد در منزل

عکاسان ما در طول سال‌ها عکاسی کودک در سنین مختلف، بیشترین شناخت را برای ارتباط با کودکان دارند. سرعت عمل بالا در عین دقت، از ویژگی­های بارز عکاسان توانمند آسمان است که ضمن دقت در تمامی مسائل فنی، بدون اینکه لحظه­ای از دیدشان پنهان بماند، بتوانند لحظ‌های جذابی را شکار کند. همچنین حضور همزمان دو عکاس حرفه­ ای، با حوصله و با تجربه خانم یا آقا، این امکان را می‌دهد تا روند عکاسی با نظم، دقت و سرعت بالاتری انجام شود.