کمپین عکاسی نوروزی سبزینه

لبخند سبزینه امید به آینده و زندگی روشن است که با هدیه آن به یکدیگر
دوباره جوانه خواهیم زد
سبزینه عیدی آتلیه آسمان به شما عزیزانی است که مهر را ستوده و زندگانی را می‌گسترانید

نوروز میعادگاهی است برای دوباره سبز شدن و بالیدن. ایرانیان از دیرباز، آغازین روزهای سال را گرامی می‌داشتند و در این ایام، همراه با طبیعت سرود زندگی سر می‌دادند. آیین‌های مربوط به نوروز، طی سده‌ها و هزاره‌های متمادی توسط اقوام مختلف این سرزمین شکل یافته و تکمیل شده‌اند و با وجود تهاجم‌های بیگانگان، هستی خود را حفظ کرده‌اند؛ چرا که نوروز یعنی زندگی و زندگی یعنی پیروزی همیشگی. با از راه رسیدن نوروز، دوران سرمای زمستان بسر خواهد آمد و دوباره جوانه‌ها سر از خاک بیرون خواهند آورد. این جشن باستانی در واقع جشن طبیعت است؛ طبیعتی که فراتر از قوانین انسانی عمل می‌کند و به ما انسان‌ها درس زندگی و امید به بازگشت روزهای گرم و روشن را می‌دهد. در همین راستا، استودیو آسمان که خود تصویرگر امید و شادی کودکان آینده‌ساز است، نوروز امسال کمپین «سبزینه» را برگزار خواهد کرد تا به سهم خود نقش کوچکی داشته باشد در پاشیدن بذر امید بر خاک پاک این سرزمین کهن. به امید اینکه در کنار هم شاهد رویش جوانه‌ها باشیم.

شادی با قسمت کردن، کوچک نمی‌شود

کمپین نوروزی سبزینه از ۱ اسفند ۱۴۰۱ تا ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ برگزار می‌شود. خانواده‌های عزیزی که در این مدت، خاطرات شیرین خود از نوروز ۱۴۰۲ را نزد آتلیه آسمان قاب کنند، عیدی ویژه‌ای از ما دریافت خواهند کرد که در سال نو دیوارهای خانه‌شان را زیبا و گرم نگه دارد. و چه لذتی بالاتر از این که ما بهانه‌ی لبخند شما در آغاز سال نو باشیم.

عیدی‌ها

• دریافت یک عدد عکس هدیه پرس شده شاسی به همراه کلی لیت ۹ در ۱۳ از عکس‌های انتخابی به انتخاب خانواده که ابعاد عکس شاسی شده و تعداد لیت‌ها متناسب با میزان خرید خانواده خواهد بود. • انتخاب از میان پکیج‌های شگفت‌انگیز بهاری آسمان که روی آنها ۴۸۵.۰۰۰ تا ۲.۲۸۰.۰۰۰ تومان عیدی نقدی، برای خانواده‌های همیشه همراه آسمان، در نظر گرفته شده است. • قابل ذکر است که همراه با تمامی عیدی‌هایی که انتخاب می‌کنید در فایل ری‌سایز شده تمامی تصاویر عکاسی شده به مشتریانی که مبلغ فاکتور آنها بالاتر از ۲.۳۰۰.۰۰۰ تومان باشد تعلق خواهد گرفت. همچنین خانواده‌هایی که مبلغ فاکتور خرید آنها بین ۸ تا ۱۲ میلیون تومان باشد فایل اصلی تمامی تصاویر ادیت شده به آنها تقدیم خواهد شد. ضمنا عزیزانی که پکیج خرید بالای ۱۲ میلیون تومان داشته باشند، تمامی فایل‌های اصلی عکاسی شده در اختیارشان قرار خواهد گرفت. • دو کارت اعتباری خرید، هرکدام به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان که یکی از این کارت‌ها با ۶ ماه اعتبار به شما خانواده عزیز و کارت دیگر با ۳ ماه اعتبار به آشنایان شما تعلق می‌گیرد. ضمن اینکه با معرفی آسمان به آشنایان خود، نه تنها آنها را نیز از خدمات و هدایای ما بهره‌مند می‌سازید، بلکه با بازگشت این کارت از سوی دیگران، ۵% تخفیف برای فاکتور بعدی شما لحاظ خواهد شد.

جوانه خواهیم زد

برگزاری کمپین سبزینه با شعار «دوباره جوانه خواهیم زد» یک بار دیگر مسئولیت سنگین‌مان را در قبال نسل‌های آینده به ما یادآور می‌شود. به‌عنوان آتلیه عکاسی تخصصی نوزاد، کودک و خانم‌های باردار سال‌ها با فرشتگان زیبا و آینده‌ساز در ارتباط بوده‌ایم و با تمام وجود از آن‌ها مراقبت کرده‌ایم. همواره شاهد رشد و بالندگی جوانه‌ها بوده‌ایم و به بار نشستن‌شان را به تماشا نشسته‌ایم. بنابراین به نوروز، بهار و رستاخیز دوباره‌ی طبیعت و زندگی از صمیم قلب باور داریم. روز برمی‌آید، آسمان تاریک روشن می‌شود و جوانه‌ها سر از خاک برمی‌آورند. جهان بار دیگر از خواب برمی‌خیزد و زندگی در زمان و مکان گسترش پیدا می‌کند. چه روزهای شیرینی! سنت ما ایرانیان، تقسیم شادی با یکدیگر است که در دوره‌های خاصی مانند نوروز بیش از همیشه جلوه‌گر می‌شود. از این جهت وظیفه‌ی خود می‌دانیم که در کمپین نوروزی سبزینه، به همه‌ی خانواده‌های محترمی که قدم‌رنجه نموده و به آتلیه آسمان تشریف آورند، عیدی درخوری تقدیم نماییم که انتخاب آن با خود عزیزان باشد.

شرایط شرکت

خانواده‌های عزیز می‌بایست با توجه به روز و ساعتی که رزرو کرده‌اند، مبلغ ۵۰۰ یا ۸۰۰ هزار تومان را به‌عنوان پیش‌پرداخت به حساب آتلیه واریز کنند تا نوبت آن‌ها ثبت شود. چنانچه خانواده بخواهد نوبت عکاسی خود را کنسل کند، باید این درخواست را ۷۲ یا نهایتا ۴۸ ساعت پیش از زمان مقرر شده، به اطلاع آتلیه برساند. اعلام کنسلی در روز عکاسی برابر است با عدم بازگشت مبلغی که بابت پیش‌پرداخت هزینه شده بود. • رزرو پکیج‌های عکاسی تخفیف‌دار تنها پس از واریز کل مبلغ تخفیف، نهایی می‌شود. لازم به ذکر است که مبلغ پیش‌پرداخت در حساب خانواده‌های محترم باقی می‌ماند و در زمان صدور فاکتور نهایی، از مبلغ کل کسر می‌گردد و از این بابت نگرانی یا شبهه‌ای وجود ندارد.

رزرو نوبت

جهت رزرو وقت می‌توانید از تمامی راه‌های معمول ارتباطی از قبیل تماس با شماره تلفن‌های آتلیه و یا خط تلفن همراه و واتساپ اقدام نمایید و یا اطلاعات خود را در باکس تماس با آتلیه (موجود در صفحه‌ی خانه‌ی وبسایت رسمی آسمان) قرار دهید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار نمایند. جهت رزرو نوبت در روزهای تعطیل و آخر هفته، حداقل از چهار هفته پیش‌تر و برای هماهنگی نوبت در روزهای دیگر، از دو هفته جلوتر اقدام فرمایید.

در روزهای پایانی سال، حال و هوای آدم‌ها، طبیعت، شهرها و همه‌چیز بهاری می‌شود و بوی تازگی و سرزندگی همه‌جا می‌پیچد. در همین ایام است که جوانه‌ها دوباره سر از خاک برمی‌آورند و زمستان سرد را بدرقه می‌کنند. گذر از این روزها، شادی‌آفرین است و آدمی همواره تلاش دارد تصویر شادکامی‌اش را جاودانه سازد. از همین رو، عکاسی از روزها و لحظات شیرین زندگی سنتی است که زمان و مکان نمی‌شناسد و در بین اقشار مختلف جامعه رایج است. به همین دلیل ما در آتلیه آسمان تصمیم گرفتیم با ارائه‌ی انواع پکیج‌های بهاری کاری کنیم که عکاسی نوروزی برای همه‌ی خانواده‌های محترم، ممکن، ساده و البته خاطره‌انگیز شود. استفاده از این پکیج‌ها، مزیت‌های فراوانی دارد که شامل تخفیف‌های نقدی، هدایا و دیگر عیدی‌های خاص استودیو می‌گردد. با مطالعه‌ی دقیق جزییات پکیج‌ها و مشورت با کارشناسان فروش ما، مناسب‌ترین گزینه را انتخاب و سال نو خود را با دل خوش آغاز کنید.

بیشتر...

    در نوروز ۱۴۰۲، ۳ دکور هفت سین از سال های گذشته و ۲ تم نوروز و تم هفت سین دیگر چیدمان کرده‌ایم که در تاریخ ۱ اسفند ۱۴۰۱ از آنها رونمایی خواهد شد
    کمپین نوروزی سبزینه از ۱ اسفند ۱۴۰۱ تا ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ با پنج دکور هفت سین نوروزی برای عکاسی از کودک، نوزاد و خانواده