آتلیه عکاسی کودک
loading ...
96 03 12 22 - 021
89 03 12 22 - 021
375 78 26 - 0919

نوزاد

هیچ حسی زیباتر از آن نیست که دستان کوچکش در دستان تو باشد.

همه ی مادران در هفته های آخر بارداری به دنبال آتلیه ای مناسب برای عکاسی از نوزاد خود می گردند و سوالات بسیاری ذهنشان را مشغول می کند . ما در این متن سعی کرده ایم اطلاعات لازم را به شما عزیزان منتقل کنیم.

بهترین سن برای عکاسی از نوزاد شما از 4 تا 14 روزگی می باشد.

پس مد نظر داشته باشید قبل از دو هفتگی نوزاد خود وقت رزرو کنید. اکثر ژست ها و فرم های نوزاد در خواب می باشد و نوزاد هرچه کوچکتر باشد خواب عمیق تری دارد و حالت ها و فرم های قشنگتری را می توان از آن عکاسی کرد . البته اگر دیر اقدام کردید نگران نباشید ما تا 30 روزگی میزبان نوزاد شما در استودیو ویژه نوزاد هستیم .از آنجایی که زمان های عکاسی تا چند هفته بعد پر هستند حتما برای رزرو وقت حداقل از 4 هفته قبل اقدام کنین.

نیازی به همراه داشتن لباس های نوزاد نیست.

نمونه کارهای نوزاد را میتوانید در داخل آتلیه و یا در سایت (www.studio-sky.com) و یا در پیج اینستاگرام آتلیه (studio.sky) مشاهده فرمایید، در نمونه ها نیز تمامی نوزادان بدون لباس میباشند.

اگر نوزاد شما وسیله ای خاص(اسباب بازی، ریسه ی اسم، لباس، کلاه و… )دارد که می خواهید حتما با آن عکس داشته باشد همراه خود بیاورید.

 محیط آتلیه کاملا برای عکاسی از نوزادان مناسب می باشد.

محیط سالن عکاسی کاملا گرم و نورهای ما مجهز به سافت باکس های دارای فیلتر UV می باشند و این فلاش ها هیچ گونه ضرری برای نوزاد دلبند شما ندارند.

 

لطفا از آوردن همراه در سالن عکاسی خودداری کنید.

هرچقدر سالن عکاسی خلوت تر باشد تمرکز عکاسان برای ارائه ی خدمات و کار بهتر، بیشتر می شود . بهتر است بیش از دو نفر همراه نوزاد نباشد .

 برای عکس های خانوادگی لباس هایی با رنگ های ملایم همراه خود بیاورید.

رنگ های پیشنهادی ما برای عکس های خانوادگی سفید و مشکی یا کرم، سورمه ای و یا هر رنگ ملایم دیگری مانند آبی خیلی روشن یا صورتی خیلی کم رنگ و رنگ هایی از این دست است .

در نظر داشته باشید به دلیل اینکه سوژه ی اصلی نوزاد است اکثر ژست های خانوادگی در کادرهای بسته و پرتره می باشد.

در آتلیه ی آسمان برای عکاسی از هر نوزاد 3 ساعت زمان اختصاصی در نظر گرفته می شود.

اگر نوزاد شما خواب سنگینی داشته باشد و همکاری کند ممکن است عکاسی در زمان کمتری به پایان برسد.

اکثر حالت ها و ژست های نوزاد در خواب می باشد پس بهتر است در روز عکاسی اگر می توانید ساعت های خواب نوزاد را به گونه ای تغییر دهید که در زمان عکاسی خواب باشد و می توانید وی راساعاتی قبل ازعکاسی حمام کنید تا خواب سنگین تری داشته باشد .

بعد از اتمام عکاسی ،خانواده عکس های مد نظر خود را انتخاب می کند. برای انتخاب عکس های نوزاد حتما از راهنمایی همکاران ما استفاده کنید.

شما می توانید برای چاپ عکس های نوزاد خود نمونه هایی از موارد زیر را در آتلیه مشاهده نمایید:

  • ژورنال صحافی ایتالیایی
  • شاسی در سایزهای مختلف
  • چاپ بر روی کاغذ عکس
  • لیت فلکسی
  • انواع قاب ها

 

 

ما از اینکه انتخاب شما هستیم مفتخر و خوشحالیم