آتلیه عکاسی کودک
loading ...
96 03 12 22 - 021
89 03 12 22 - 021
375 78 26 - 0919

بارداری

دوران بارداری برای هر مادری، شیرین و سخت است، 9 ماه انتظار و عشق…

هرمادری سال ها بعد وقتی که فرزندش بزرگ شد از شیرینی ها و سختی های بارداری، کلی خاطره برای گفتن به فرزندش دارد، و این عکس ها هستند که بی هیچ کلامی تمام احساسات را به خوبی بیان می کنند. هر تولد نشان از این دارد که زندگی هنوز هم در جریان است، و همین احساس زیباست که عکاسی بارداری و نوزاد را با زیبایی های خاصی همراه کرده.

بهترین زمان برای عکاسی بارداری هفته های 28 تا 32 میباشد.

اما اگر دیر اقدام کرده اید و یا احساس می کنید که هنوز شکمتان کوچک است، نگران نباشید، در هفته های آخر هم می توانید برای عکاسی وقت بگیرید.

آتلیه آسمان در سالنی مخصوص عکاسی نوزاد و باردار و در زمانی مختص به شما، میزبان شما خواهد بود. باید از چند هفته قبل برای هماهنگی زمان مورد نظر خود با آتلیه تماس بگیرید. ممکن است اگر دیر اقدام کنید، زمان مورد نظر شما توسط مادر دیگری رزرو شده باشد.

در آتلیه ی آسمان تعداد زیادی حریر، ساتن، پارچه و تجهیزات مخصوص عکاسی بارداری برای مادران موجود می باشد.

و اکثر عکس ها هم با همین لوازم عکاسی می شوند. پس در نظر بگیرید، لازم نیست تعداد خیلی زیادی لباس همراه خود بیاورید.

مادران باید همراه خود لباس زیر دکلته (ترجیجاً رنگ بدن(کرم) یا سفید یا مشکی) و نیم تنه و جوراب شلواری یا لگ (سفید یا مشکی) و کفشی که حتما کف آن تمیز باشد (می توانید روز قبل عکاسی کف کفش های خود را بشویید) داشته باشید.

سعی کنید آن دسته از لباس هایتان را همراه خود بیاورید که شکم کاملاً درون آن مشخص باشد.(پیراهن یا سارافن تنگ، پیراهن حریر بلند)

پدر هم باید چندین رنگ مختلف پیراهن و تیشرت همراه خود داشته باشد(حتما یک پیراهن ساده و یا یک تیشرت سفید ساده، پدر به همراه داشته باشد). که در عکس های دو نفره بتوان ست رنگی مناسبی بین پدر و مادر ایجاد کرد و همچنین کفش کاملاً تمیز هم با خود بیاورد(کفشی که کف آن شسته شده باشد).

ما لباس های خیلی رسمی را برای عکاسی بارداری توصیه نمی کنیم.

در کل رنگ های ملایم مثل (کرم، سفید، آبی روشن، لیمویی و … )در عکاسی بارداری جذاب تر است. سعی کنید لباس هایی که خیلی رنگ های تند و تیز دارند(مثل سرخآبی) همراه خود نیاورید.

لباس ها ترجیحا تک رنگ و ساده باشند.

چهار و پنج دست از لباس های سایز صفر (سایز نوزادی)، نوزاد خود را به همراه داشته باشید. سعی کنید لباس هایی که در یک طیف رنگی هستند همراه خود بیاورین.

کفش نوزاد خود را حتما به همراه بیاورید.

عکس سونوگرافی چاپ شده هم اگر دارید بیاورید.

اسباب بازی و یا وسیله ی خاص دیگری (ریسه ی اسم، کلاه و … ) که دوست دارید در عکس باشد، همراه خود بیاورید.

لطفا از آوردن همراه در سالن عکاسی خودداری نمایید.

هرچقدر سالن عکاسی خلوت تر باشد ،عکاسان برای ارائه ی خدمات و کار بهتر، تمرکز بیشتری دارند.

از نظر ما، موی باز در ساده ترین حالت بهترین گزینه برای مادر باردار است، پیشنهاد می کنیم که برای شینیون موهای خود برای روز عکاسی بارداری به آرایشگاه نروید. در مورد آرایش صورت هم همینطور،هرچه ساده تر بهتر.

حس شگفت انگیز مادرانه در سادگی و زیبایی صورت شما نهفته است

سعی کنید حتما سروقت مقرر در آتلیه حضور داشته باشید که بتوانیم در زمان کافی وآرامش خاطر، بهترین لحظه ها را برای شما ثبت کنیم.

در آخر از این که به سلیقه ی ما اعتماد کرده اید بسیار سپاسگذاریم.