آتلیه عکاسی کودک
loading ...
96 03 12 22 - 021
89 03 12 22 - 021
375 78 26 - 0919

خدمات و محصولات

در آتلیه ی عکاسی کودک آسمان تصاویر کودک دلبند شما در قالب محصولات متنوعی ارائه می گردد که در این بخش به شرح مختصری از آنها می پردازیم.

IMG_9760

۱. چاپ عکس

شما در آتلیه آسمان عکس های کودک خود را می توانید در ۲۳ سایز مختلف (از سایز ۱۶x۲۱ سانتیمتر تا ۷۰x۱۰۰سانتیمتر) روی کاغذ عکس سیلک (ابریشم) چاپ کنید. در نظر داشته باشید که این کاغذ عکس کیفیت بسیار بالایی دارد و کاملا قابل شست و شو است ( لطفا در مورد نحوه دقیق تمیز کردن عکس ها با همکاران ما صحبت کنید و طبق دستور و عمل همکاران عکس ها را تمیز کنید). این کاغذ دارای بافت ریزی است که سبب کاهش بازتاب نور از کاغذ عکس شده که نتیجه آن تصویری زنده تر است. همچنین تمامی عکس ها به جای پرینت، چاپ لابراتواری شیمیایی می شود که حاصل آن ماندگاری فوق العاده بالای رنگ عکس ها طی سالهای زیاد است.

۲. چاپ و پرس بر روی شاسی

شما همچنین می توانید در ۲۳ سایز مختلف عکس های کودک خود را چاپ همراه با شاسی سفارش دهید. در آتلیه ی آسمان عکس ها روی تخته شاسی ۸ میلی متر پرس می شود.

۳. ژورنال با صحافی ایتالیایی

IMG_9663 copy

در آتلیه تخصصی کودک و باردار آسمان شما می توانید عکس های مورد نظر خود را به صورت ژورنال صحافی شده هم سفارش دهید. آتلیه ی آسمان با کادری مجرب و حرفه ای در زمینه ادیت و طراحی آلبوم های دیجیتال ، در سال های اخیر نمونه های کم نظیری را به مشتریان محترم خود ارایه کرده است. این ژورنال ها را می توان در ابعاد مختلف و با جلدهای متنوع (جلد چرم ، جیر، اشبالت، عکس لمینت شده، چرم و عکس، جلد چرم و جیر به همراه پلکسی، جلد عکس کریستال و … ) سفارش داد تا در لابراتواری پیشرفته  چاپ و با دستگاه صحافی گرم ایتالیایی صحافی شود.

۴. لیت پلکسی

 IMG_9735-copy

لیت های پلکسی محصولی بسیار ایده آل برای عکس های رومیزی به حساب می آید و در سه ابعاد ۱۰x۳۰ ،۱۶x۲۱ و ۱۵x۳۰ موجود است که تهیه شده از ورقه های پلکسی در دو تکه تاشو است که با توجه به دو تکه بودن آن می توان دو عکس از کودک را روی آن قرار داد . این محصول در دو رنگ سفید و مشکی براق ارایه می شود که در تصاویر بالا نمونه های ۱۵x۳۰ (تشکیل شده از دو عکس ۱۵x۱۵) آن مشخص است. این محصول رومیزی بسیار ایده آل برای هدیه های مراسم تولد است.

۵. آلبوم خام

IMG_9396IMG_9385IMG_9395

آتلیه آسمان برای راحتی خانواده های عزیز برای تهیه آلبوم های خام عکس ، مجموعه ای متنوع از آلبوم های فریم دار را سفارش و در دسترس خانواده ها قرار داده است تا بتوانند از بین آنها آلبوم باب میلشان را تهیه کنند . این آلبوم ها در ابعاد ۲۰x۳۰ ، ۲۰x۲۵ ، ۱۶x۲۱ ، ۱۳x۱۸ موجود است .

۶. قاب عکس

آتلیه کودک ما با همکاری با یکی از بهترین قاب سازی های تهران ، بیش از ۲۰ مدل قاب زیبا را برای ماندگار کردن تصاویر کودک دلبندتان در نظر گرفته است که در ابعاد مختلف و با پاسپارتوهای رنگی متنوع قابل ارائه است .

7.فایل خام

آتلیه ما با در نظر گرفتن برخی از خانواده های عزیز که به دلایلی از جمله سفر به خارج از کشور و شهرستان و یا چاپ روی پرده و کاغذ دیواری ، تحت شریطی فایل های اصلی را تقدیم خانواده های عزیز می نماید. باید در نظر داشته باشید که فایل عکس سرمایه هر آتلیه است  و نمی توان رایگان و یا با هزینه اندک در اختیار خانواده های عزیز قرار داد.